Angst en spanning

Morgen 35 weken. En wat een angst ineens de afgelopen dagen. Kan het soms maar moeilijk onder controle krijgen. Moet soms echt afleiding zoeken. Hik zo tegen die 35 weken aan.

Vorig jaar bij Charlotte dacht ik bij 35 weken dat het niet goed zat. Bij extra controle bij de vk hoorde we het hartje en alles bleek gewoon 'in orde' te zijn. Ik ging met een gerust hart naar huis. Totdat bij 36 weken onze wereld in storte toen bleek dat ze niet meer leefde.

En nu... 1 jaar en 2 maanden verder weer 35 weken zwanger krijg ik dit scenario niet uit me hoofd. Zo bang... Om het weer mee te gaan maken.
Als ik onze kleine even niet voel word ik zo bang. En dan duurt het wel even voordat ik draad weer op kan pakken de dag door te komen. Uiteindelijk lukt het wel.

Ben zo blij als het 3 september is. Nog 3,5 week wachten!

381 x gelezen, 0

reacties (0)


  • -lin-

    Oh meid, wat ontzettend spannend!! Gaan ze het 3 september opwekken? Fijn dat ze niet heel lang laten lopen. Al duurt 3,5 ween op deze manier nog wel lang, ben ik bang. Heel veel sterkte, je kan het! En anders bel je gewoon om de haverklap met je verloskundige!!

  • dagliefkindje

  • mama van lotte

    Positief blijven liefje, you can do it

  • Mama van kleine Lucas

    Kon je die 3,5 week maar slapend doorkomen en dan wakker worden als de kleine er is, maar zo werkt het niet. Spannende weken maar het gaat goed komen, kun je zo vaak op controle is je er behoeft aan hebt? Sterkte met de laatste loodjes

  • MirAkle.Ma.Y

    ik ben nog niet zwanger van een 2e maar ik snap je gevoel al te goed dat je bang bent dat de 3.5 week snel maar dan ook snel voorbij mogen gaan
    Dikke knuff

  • Suziej

    Ik weet precies hoe je je voelt! Bij ons is het vorig jaar met 34 weken gebeurd! En nu ben ik ook 34 weken zo zenuwslopend! Ik word ook begin september ingeleid! Nog 3 a 4 weken dus pff ik ben zoo bang! Maar ik heb er deze keer wel n goed gevoel over, ik hoop dat jij dat ook heb! Bij mn eerste zoontje voelde ik t ook aan, 1 week van tevoren zei ik tegen de vk dat ik er geeen goed gevoel over had. Bizar! Probeer positief te blijven en geniet als je hem voelt bewegen!

  • Mamma van Lars en Joeri

    ik snap je heel goed meis.
    hopen dat die 3,5 week snel voorbij gaat~!

    xxx

  • mamavanamine

    pff ik snap heel goed dat je zo angstig bent meid.. gewoon als je het niet vertrouwd elke dag even de VK bellen en vragen of ze even wil luisteren, alles doen wat je geruststeld !!

  • fkb

    Snap heel goed dat je enorm gespannen/angstig bent. Dat het maar snel 3 september wordt! Dikke knuffel X

  • Mamavantenl

    Ik zou je angsten delen met de vk en kijken of je wat vaker op controle mag komen! Kan me niet voorstellen dat ze dat zouden weigeren in jou situatie. Sterkte!

  • NoMo

    Oh ja, en bij twijfel altijd vk/ziekenhuis bellen. Daar zijn ze voor! Kan.jou het wat schelen als je heel vaak voor bevestiging komt. Het is hun werk en als je beeb er eenmaal is, zie je ze voorlopig niet meer...

  • NoMo

    Meid, wat een spanning. Als ik je blog zo lees, voel ik bijna weer hoe ik me de laatste weken van de zwangerschap voelde. Als ik die angst voelde, ging ik.op mijn ademhaling letten. Diepe buik ademhaling, een beetje zoals bij weeën opvangen, maar dan zonder puffen. Op die manier hield ik het een beetje onder controle.

    Ik denk aan je. Houd vol en houd moed! Liefs!

  • Kim.89

    we leven met je mee en duimen enorm voor jullie! Nog 3,5 week en je kan jullie kleintje in je armen houden! Succes en hoop dat je af en toe je gedachte kan verzetten, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan! We denken aan jullie!
    xxx Floris en Kim

  • nancy31

    wat heftig! sterkte om deze week door te komen.